Перший заступник бердичівського мера має 26 гектарів землі та гідроспоруду

Перший заступник міського голови Бердичева Роман Левицький має у власності понад 26 га землі та гідроспоруду на території Терехівської сільради Бердичівського району. Про це він вказав у власній декларації про доходи, оприлюдненій на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.

Першим заступником Бердичівського міського голови Левицький став, згідно з інформацією з сайту мерії, у квітні 2019-го року. До цього він був керівником ТОВ «Бердичів». Фірма є власником двох ринків у Бердичеві та торгівельного центру на одному з них. За три місяці роботи директором ТОВ «Бердичів» Роман Левицький отримав 13 тис. 769 грн. Після звільнення його з посади керівника фірми, крісло директора посів… його син. Владислав Левицький є також співзасновником ще одного бердичівського ринку, «Північного». Примітно, що в політичних кулуарах саме Романа Левицького називають наступником незмінного останні десятиліття мера Василя Мазура. Постать Левицького нині з’являється на офіційному сайті міської ради частіше, аніж самого Мазура.

На посаді заступника Левицький за 8 місяців роботи одержав 273 ти. 557 грн зарплати. Тобто, 34 тис. 194 грн на місяць. Окрім цього, по 10 тис. грн він із дружиною отримав за здачу своїх земельних ділянок у довгострокове користування сину Владиславу.

У гаражі Романа Левицького «Toyota Land Cruiser» вартістю у понад 1,5 млн грн. Дружина володіє більш «скромним», вдесятеро дешевшим «Volkswagen Polo». Щодо готівки, то її перший заступник бердичівського мера має 10 тисяч у доларах, 7 тисяч — у євро та 20 тисяч — у гривнях.

Нагадаємо, що перший заступник мера Бердичева особисто інспектує демонтаж аварійних туалетів міста. Депутат Житомирської міськради від «Батьківщини» придбав авто втричі дорожче, ніж отримав доходу за рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *