Петиція проти об’єднання житомирських шкіл за добу зібрала необхідну кількість підписів

Петиція проти об’єднання житомирських шкіл за добу зібрала необхідну кількість підписів

Звернення знаходиться на розгляді у міській раді.

Електронна петиція у якій житомиряни просили міську раду не приєднувати школу №22 ім. В.М. Кавуна до гуманітарної гімназії №1 за кілька годин зібрала необхідну кількість підписів. Колективне звернення оприлюднили 24 вересня, яке вже 25 вересня зібрало 311 із необхідних 300 підписів. Петиція знаходиться на розгляді у міській раді.

“Звертаємось до Вас з проханням не допустити знищення Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 ім. В.М. Кавуна як окремого навчального закладу, який є самостійною укомплектованою одиницею.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають поважати право батьків виховувати своїх дітей відповідно до власних релігійних і філософських переконань, а суб’єкти освітньої діяльності мають враховувати відповідні переконання під час організації та реалізації освітнього процесу, що не повинно порушувати права, свободи та законні інтереси інших учасників освітнього процесу.
Батьки здобувачів освіти мають право обирати заклад освіти, освітню програму, вид і форму здобуття дітьми відповідної освіти ст. 55 Закону України «Про освіту», яке було нами реалізоване при виборі саме Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 ім. В.М. Кавуна. Ми впевнені у Вашій належній реакції на дану ситуацію, яка має великий суспільний резонанс у місті”, – написала авторка звернення Крістіна Карапетрова.

Варто зауважити, що у серпні міська рада планувала об’єднати дві згадані школи з метою економії коштів. Проект рішення мали розглянути у ході сесії міської ради в вересні. Але питання тимчасово відклали, вирішивши порадитися із громадськістю.

Нагадаємо, житомирська школа заплатить 120 тисяч за захист від блискавки. Якість води у деяких школах Житомирщини не покращується роками.

Leave a Comment