Петицію про запровадження карантину підписали школярі, щоб не ходити на уроки

Петицію про запровадження карантину підписали школярі, щоб не ходити на уроки

Але карантину не буде.

Електронна петиція про запровадження карантину в Житомирі набрала необхідну кількість голосів усього за 6 годин. Але карантину у школах і дитячих садочках поки не буде. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Хочу відзначити, що електронна петиція про запровадження карантину в Житомирі набрала необхідну кількість голосів усього за 6 годин. За моєю інформацією, зареєстрували її учні ліцею при ЖДТУ. Насправді дуже круто, що школярі оперативно скоординувались і вирішили використати петиції, як інструмент електронної демократії. Гарна спроба. Очікую такої ж ініціативності молодих житомирян у корисних для міста ідеях та проектах», – написав Сухомлин.

За його словами, станом на 23 січня 11,4% учнів і 6,6% вихованців ДНЗ не відвідують заняття, бо хворіють на грип та ГРВІ. Згідно з наказом МОЗ рішення про призупинення навчально-виховного процесу приймається за відсутності 20% від загальної кількості дітей.

Нагадаємо, петиція про введення карантину у школах за кілька годин набрала 364 підписи житомирян. Житомиряни просять оголосити карантин через кір.

Leave a Comment