Петицію про запровадження карантину підписали школярі, щоб не ходити на уроки

Електронна петиція про запровадження карантину в Житомирі набрала необхідну кількість голосів усього за 6 годин. Але карантину у школах і дитячих садочках поки не буде. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Хочу відзначити, що електронна петиція про запровадження карантину в Житомирі набрала необхідну кількість голосів усього за 6 годин. За моєю інформацією, зареєстрували її учні ліцею при ЖДТУ. Насправді дуже круто, що школярі оперативно скоординувались і вирішили використати петиції, як інструмент електронної демократії. Гарна спроба. Очікую такої ж ініціативності молодих житомирян у корисних для міста ідеях та проектах», – написав Сухомлин.

За його словами, станом на 23 січня 11,4% учнів і 6,6% вихованців ДНЗ не відвідують заняття, бо хворіють на грип та ГРВІ. Згідно з наказом МОЗ рішення про призупинення навчально-виховного процесу приймається за відсутності 20% від загальної кількості дітей.

Нагадаємо, петиція про введення карантину у школах за кілька годин набрала 364 підписи житомирян. Житомиряни просять оголосити карантин через кір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *