Під час ремонту доріг у Коростишеві підрядник присвоїв “кругленьку” суму

Під час ремонту доріг у Коростишеві підрядник присвоїв “кругленьку” суму

Справу скерували до суду.

На Житомирщині під час ремонту доріг за бюджетні кошти підрядник  незаконно заволодів понад 330 тис грн – справу скеровано до суду. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

“За даними слідства, особою, уповноваженою директором приватного товариства – підрядника складати і підписувати відповідні офіційні документи,  внесено до них неправдиві відомості щодо фактичного обсягу виконаних робіт, значно його завищивши.

Унаслідок цього під час ремонту п’яти вулиць міста Коростишева, який здійснювався протягом квітня-серпня 2017 року, було перевищено обсяг робіт на загальну суму 332 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Коростишівською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовою особою службовим становищем у великих розмірах та службовому підробленні і видачі завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України.

Зловживання із бюджетними коштами викрито завдяки спільним діям прокуратури, Національної поліції, за оперативного супроводу УСБУ в області.

З метою відшкодування завданих збитків на рухоме майно обвинуваченого (автомобіль Volkswagen passat) накладено арешт.

Досудове розслідування проводив Коростишівський відділ поліції. Публічне обвинувачення у суді здійснюватиме Коростишівська місцева прокуратура.

Нагадаємо, з капремонту сільради у Радомишльському районі присвоїли “кругленьку” суму коштів. Понад півмільйона “присвоїли” на будівництві моста на Житомирщині: судитимуть трьох осіб.

Leave a Comment