Під час святкових вихідних поліцейські зареєстрували 1740 повідомлень правопорушення

Під час святкових вихідних поліцейські зареєстрували 1740 повідомлень правопорушення

Близько 200 з них – з ознаками кримінальних.

Під час святкових вихідних і безпосередньо у новорічну ніч поліцейські зареєстровали 1740 повідомлень від громадян, близько 200 з них – з ознаками кримінальних правопорушень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«За вихідні дні, з 30 грудня 2018 року по 1 січня 2019, до Єдиного обліку працівниками територіальних органів Національної поліції Житомирщини зареєстровано близько 1740 повідомлень, близько 200 з них – з ознаками кримінальних правопорушень. Серед них грабежі, факти незаконного заволодіння транспортними засобами, крадіжки, хуліганства та інші. Поліція встановила 16 осіб, причетних до вказаних подій», – йдеться у повідомленні.

За повідомленням працівників Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини, грубих порушень публічного порядку під час новорічного святкування та вихідних днів не зареєстровано. Загальна кількість зареєстрованих подій за минулі святкові вихідні дні, у порівнянні з буденними, не збільшилася.

Нагадаємо, у міськраді повідомили, куди здавати новорічні ялинки після свят. Житомиряни просять заборонити продаж феєрверків на новорічні свята.

Leave a Comment