Під Вінницею вибухнув військовий склад: житомирських поліцейських відправили евакуйовувати людей

Під Вінницею вибухнув військовий склад: житомирських поліцейських відправили евакуйовувати людей

70 поліцейських вночі відправилися у Калинівку.

У Вінницьку область 27 вересня вночі виїхав зведений загін житомирської поліції. Основними завданнями приданих сил є допомога колегам в проведенні евакуації населення, забезпечення публічної безпеки та запобігання мародерству. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Уночі з 26 на 27 вересня особовий склад підрозділів поліції Житомирської області було підняті по тривозі у зв’язку з надзвичайною подією поблизу м. Калинівки Вінницької області. Сформований з 70 поліцейських зведений загін резервних сил вирушив до зони лиха для залучення до виконання першочергових завдань з охорони публічного порядку, допомоги у проведенні евакуації місцевого населення та охороні залишеного людьми майна», – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що у місті Калинівка в 20 кілометрах від Вінниці відбуваються вибухи на складах з боєприпасами та зброєю. Вибухають склади на 48-му арсеналі, військової частини А1119. Мешканці Вінниці організували штаби та пункти збору людей, які втекли від лиха. Втікачів розміщують у власних квартирах. Також, у соціальних мережах збирають допомогу для постраждалих. На місці подій виїхав керівник Генштабу Віктор Муженко та прем’єр Володимир Гройсман.

Нагадаємо, 63 гранати, 3 тисячі набоїв та 9 кілограмів вибухівки вилучили у жителів області.  Частина зброї надійшла в область із зони АТО.

 

 

Leave a Comment