Під Житомиром 10-річний хлопчик зірвався з тарзанки під час стрибка у річку

Під Житомиром 10-річний хлопчик зірвався з тарзанки під час стрибка у річку

Нині медики обстежують дитину та надають необхідну допомогу.  

У Троянові, що у Житомирському районі, 6 серпня 10-річний хлопчик отримав травму під час стрибка у річку. Дитину транспортували до хірургічного відділення лікарні. Поліцейські відкрили кримінальне провадження для встановлення усіх обставин події. Проо це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“До поліції надійшло повідомлення від медиків про термінову госпіталізацію 10-річного жителя села Троянова із тілесним ушкодженням голови. Під час першочергового з’ясування обставин, стало відомо, що близько 13:00 хлопчик разом з іншими дітьми перебував на березі річки Гнилоп’ять. Вони по-черзі стрибали у воду, використовуючи мотузку, закріплену на дереві поруч. Однак в якийсь момент потерпілий, виконуючи цей трюк, не втримався і впав обличчям донизу у річку”, – йдеться у повідомленні.

Нині медики обстежують дитину та надають необхідну допомогу.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та опитують очевидців й інших жителів села.

Нагадаємо, у Житомирі рибалка знепритомнів та впав біля дамби у провалля. У Житомирі випадкові перехожі врятували чоловіка, який впав у кар’єр.

 

Leave a Comment