Під Житомиром поліцейські знищили у вогні наркотиків на 2 мільйони гривень

Під Житомиром поліцейські знищили у вогні наркотиків на 2 мільйони гривень

Під контролем спеціально створеної комісії.

Під Житомиром 3 жовтня правоохоронці знищили чергову партії наркотичних засобів, що зберігались в ГУНП Житомирщини у якості речових доказів у кримінальних провадженнях. Вартість знищених наркотиків на «чорному ринку» складає близько 2 мільйонів гривень. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Відповідні рішення про утилізацію вилучених наркотиків прийняли суди одночасно з винесенням обвинувальних вироків за їх зберігання та розповсюдження.

“За межами міста у вогні поліцейські утилізували майже 8 центнерів наркотиків як рослинного, так і синтетичного походження. Серед знищеного макова соломка і  рослини снотворного маку, коноплі, сухий залишок ацетильованого і екстракційного опію. Крім того, тим же полум’ям були знищені і специфічні пристосування для їх вживання. Як і належить, утилізація наркотиків відбувалася під контролем спеціально створеної комісії, до складу якої увійшли представники поліції, прокуратури, Служби безпеки України та виконавчої служби”, – йдеться у повідомленні.

 

Leave a Comment