Підготовку до наступного сезону житомирські плавці розпочали в оновленому басейні (ФОТО)

Протягом липня – серпня 2016 року басейні Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Житомирської обласної ради проводився ремонт. А 1 вересня об’єкт вже був готовий до навчально-тренувальних занять. Тут займаються, окрім плавців, триатлоністи та спортсмени із сучасного п’ятиборства. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«У басейні були проведені будівельні роботи: облицювання керамічною плиткою дна та стін басейну, заміна плитки на обхідних доріжках, заміна сходин в ванні басейну. Також були виконані роботи по облицюванню стін та частково колон в приміщенні ванни плавального басейну. Було проведено ремонт триметрової вишки для стрибків у воду, а з обхідних доріжок проведено водовідведення», – йдеться у повідомленні.

avangard-8

Крім ремонту басейну, здійснено часткову реконструкцію мережі теплопостачання, а до кінця вересня запланували встановити нові батареї для опалення приміщення басейну.

«На ці роботи з обласного бюджету було використано коштів на суму 1 млн 100 тис. грн», – уточнили у прес-службі.

avangard-4 avangard-7 avangard-6 avangard-3 avangard-2

Нагадаємо, на Олімпіаді в Ріо нашу країну з Житомирщини представляли шість спортсменів. До Дня міста Житомира відбувся перший Космічний напівмарафон. Фінішували у забігу майже півтори сотні учасників.

Автор фото: прес-служба облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *