Підпільний цех з обробки бурштину і напівдорогоцінного каміння викрили у Житомирі

Cпівробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з прокуратурою викрили у обласному центрі підпільний цех з обробки бурштину, берилів, кварцу і топазів, незаконно видобутих у північних районах області. Про це повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

За формацією прес-служби, після огранки організатори через посередників переправляли каміння до країн Європи та Далекого Сходу.

«Нелегальне виробництво зловмисники організували в автомобільних боксах одного з гаражних кооперативів обласного центру. Під час обшуків у підпільному цеху співробітники спецслужби виявили спеціальне обладнання ‒ станки для огранки каменю», – йдеться у повідомленні.

У ділків вилучено 5 кг необробленого бурштину-сирцю, 10 кг напівдорогоцінних кварців та по кілька кілограмів берилів і топазів, а також півкілограма обробленого каміння.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії у рамках спецоперації з блокування незаконного бурштинового промислу на Житомирщині.

Нагадаємо, 700 кілограм бурштину знайшли протягом дня у жителів півночі області. Гундич розповів, що робитимуть із бурштином.

Автор фото: прес-служба УСБ України в області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *