Підприємець з Новограда-Волинського не продаватиме школам масло по 6 гривень за кілограм

Результати тендеру, проведеного управлінням освіти і науки Житомирської міської ради, за яким місцева підприємиця мала продати вершкове масло школам по 6 гривень за кілограм, переглянули. Інформацію про це містить портал публічних закупівель “ProZorro”.

Тендер на закупівлю вершкового масла та молочних паст в управлінні освіти та науки Новоград-Волинської міської ради оголосили 27 грудня 2016 року. Аукціон відбувся 16 січня. За попередніми результатами перемогла місцева підприємиця Ніна Фільчук, яка запропонувала 14 т масла за 130 тис. грн.

У тендерному комітеті управління нам повідомили, що учасниця тендеру, швидше за все, “загубила один нуль у пропозиції”.

Підсумки тендеру підбили вже 26 січня поточного року. За ними пропозиції всіх учасників було відхилено, а переможцем став вінницький підприємець ФОП Войцехівський О. В. Останній запропонував ціну у 1 млн 275 тис. 900 грн. Це майже на 20 тис. менше, ніж пропозиція конкурента — ТОВ “Українська промислово-логістична група “Зиск”.

Нагадаємо, що підприємиця з Новограда-Волинського пропонувала тамтешнім школам масло по 6 грн. за 1 кг. Після скандалу у Коростишівському педколеджі змінили склад тендерного комітету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *