Підприємства області змусили виплатити понад 8,6 млн грн заборгованої зарплати

Підприємства області змусили виплатити понад 8,6 млн грн заборгованої зарплати

Наразі в області налічується 22 таких несумлінних роботодавців.

Підприємства області змусили виплатити понад 8 млн грн зарплати, яку вони заборгували працівникам. Про це повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції.

«Фахівці органів державної виконавчої служби Житомирщини продовжують захищати права громадян, яким підприємства заборгували заробітну плату. Так, станом на 24 вересня з підприємств-боржників області стягнуто понад 8,6 млн грн заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, що на 1,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період торік. Половина цих коштів припадає на період початку кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати трудових коштів, що стартувала 2 квітня цього року», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Головного територіального управління юстиції, наразі в області налічується 22 таких несумлінних суб’єктів господарювання.

Нагадаємо, на зарплату житомирським комунальникам не вистачає понад 4 мільйона. В області понад 21% працівників отримують зарплату більше, ніж 10 тисяч гривень.

 

Leave a Comment