Підприємці Житомира кличуть своїх колег на автопробіг у захисних масках

Підприємці Житомира кличуть своїх колег на автопробіг у захисних масках

Щоб привернути увагу до проблем бізнесу.

Підприємці Житомира проведуть 30 квітня автопробіг, щоб привернути увагу влади до своїх проблем. Більшість із них через карантин втратили заробітки.

«На жаль, влада навіть у питаннях карантину лобіює інтереси великого бізнесу. Сьогодні виникає така ситуація, що «Епіцентру», наприклад, у Житомирі можна відкриватися і працювати, а маленьким магазинчикам, окрім продуктових, зась», ‒ зазначає один із організаторів акції, підприємець, голова Всеукраїнської громадської спілки розвитку і захисту бізнесу «Відсіч» Сергій Зайцев.

За його словами, всі учасники акції не будуть виходити з автомобілів і одягнуть захисні маски. Привернення уваги до себе не має порушувати вимог карантину. Тим більше, вважає Зайцев, влада тільки і чекає, щоб зайвий враз «взути» підприємців ще й на штраф у 17 тис. грн. Саме таку суму становить штраф за порушення умов карантину.

Збір учасників автопробігу із вимогою дозволити роботу підприємцям під час карантину розпочнеться 30 квітня о 10-й годині біля ТРЦ «Глобал». Старт акції об 11-й годині та фінішують учасники акції біля будівель міської ради та Житомирської ОДА.

За детальною інформацією та при бажанні долучитися до акції звертайтеся за телефоном (098)446-00-00 Сергій Зайцев.

Нагадаємо, що житомирським підприємцям, які пішли на карантин, дозволили не платити єдиний податок. У лютому 2020-го року житомирські підприємці втретє вийшли під стіни ОДА проти касових апаратів та тиску на бізнес.

Leave a Comment