Підприємці Житомира просять владу не забороняти їм торгівлю

Підприємці Житомира, які торгують непродовольчими товарами, просять владу не забороняти їм працювати у період карантинних обмежень. Із таким проханням вони звернулися до міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Засідання комісії ТЕБ та НС міста Житомир відбулося 1 березня. На ньому розглянули та підтримали звернення підприємців та скерували відповідний протокол до обласної комісії.

Представники малого та середнього бізнесу просять владу встановлювати зони епідеміологічної небезпеки в межах адміністративно-територіальних одиниць. Тобто, рішення про обмеження мають прийматися безпосередньо на місцях. Разом із тим, підприємці просять владу дозволити їм здійснювати торгівлю в умовах обмежень з дотриманням норм, передбачених для продовольчої групи товарів. У свою чергу вони зобов’язуються повністю дотримуватися протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що з 3 березня Житомирщину віднесено до червоної зони епідемічної небезпеки. Раніше в області продовжили дію адаптивного карантину до 30 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *