Підприємців, які не прибирають сніг біля своїх закладів, каратимуть навесні

Міський голова Сергій Сухомлин пригрозив підприємцям, які не хочуть прибирати від снігу прилеглу територію своїх закладів. За його словами, до злісних порушників члени виконкому повернуться навесні, коли вони почнуть просити дозволи на ведення сезонної торгівлі та встановлення літніх майданчиків. Про це міський голова заявив 17 листопада під час чергового засідання виконавчого комітету.

“Перед розглядом питань, пов’язаних з цими підприємцями, члени виконкому будуть визначатися: чи потрібно йти їм на зустріч. Навесні ми повернемося до сезонної торгівлі та дозволів на встановлення літніх майданчиків. Тоді ми будемо розглядати подібні звернення в розрізі того, як ці підприємці виконують свої зобов’язання, у тому числі і по прибиранню снігу з тротуарів міста”, – сказав міський голова.

Таку позицію він висловив через постійні порушення деякими підприємцями умов договору з міською радою. За словами директора КП “Інспекція з благоустрою” Юрія Юзвінського, на підприємців, які не прибирають від снігу прилеглу до їх приміщень територію, вже складено 170 приписів та оформлено 20 протоколів. Саме ці 20 підприємців і є злісними порушниками.

“Вони не реагують ні на зауваження, ні на приписи. Причина у тому, що власники не живуть у Житомирі, а на місцях знаходяться лише працівники, які не є відповідальними. У нас залучені всі люди та допомагають активісти. У нас є список цих підприємців, які не реагують на наші повідомлення. Сьогодні ми оприлюднимо списки цих порушників”, – сказав Юзвінський.

Нагадаємо, що міський голова Сергій Сухомлин оцінив роботу комунальних служб міста під час погіршення погодніх умов на три з мінусом. Крім того, він поставив завдання розчистити місто від снігу протягом вихідних днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *