Підприємця, який вкрав з бюджету гроші на ремонті ПТУ, судитимуть

Бердичівські поліцейські завершили розслідування розкрадання коштів на ліквідації наслідків ворожого обстрілу у місцевому ПТУ. За оцінками правоохоронців, підрядник вкрав майже 800 тисяч гривень на матеріалах для ремонту.

«У червні минулого року підприємець у межах договору, укладеного із департаментом регіонального розвитку Житомирської ОВА, ремонтував навчальні корпуси одного з бердичівським ПТУ», – розповіли поліцейські. Після заміни конструкцій чоловік підписав акт приймання виконаних будівельних робіт та довідку про їх вартість. На підставі цих документів була здійснена оплата. Загальна сума угоди склала понад 847 тисяч гривень.

Однак як встановили правоохоронці, якість встановлених конструкцій не відповідала заявленим нормам, адже були використані меншовартісні матеріали, а зазначена на них ціна значно завищена. Зокрема, такі вікна не можуть забезпечити належної теплоізоляції, освітлення та вентиляції приміщень. Як наслідок – підприємець отримав понад 778 тисяч гривень за роботи, які не відповідають існуючим вимогам,  а тому не можуть бути прийняті та повинні бути перероблені.

Нині підряднику повідомили про підозру. На нього очікує суд. Йому може «світити» від 7 до 12 років тюрми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *