Підрядна фірма над реконструкцією вулиці Київської готова працювати вночі, – Сухомлин

Підрядна фірма над реконструкцією вулиці Київської готова працювати вночі, – Сухомлин

Міський голова розповів, чому тендер виграли львів’яни.

Львівська компанія «Ві. Ай. Пі» виграла тендер, тому що запропонувала кращі умови щодо реконструкції відрізку вулиці Київської від Соборної площі до вулиці Небесної Сотні. Так міський голова Сергій Сухомлин прокоментував інсинуації, які почали зявлятися довкола ситуації із ремонтом тротуару згаданою фірмою.

«За моєю інформацією, виграла тендер львівська фірма. Однак це не тільки по вулиці Київській. Вже найближчим часом головний архітектор запропонує житомирянам нову візуалізацію міських тротуарів – озеленення, урни, лавки. Будь-який тендер може бути інсинуацією, бо хтось задоволений його результатами, а хтось – ні. Ми перевіряли. Компанія, яка виграла тендер, це реальна компанія, яка вже робила подібні проекти. Що мені сподобалося у цій компанії, то це те, що вже під час підписання угоди, від цієї компанії прозвучало питання: «А можна ми будемо працювати і вночі?». Терміни у нас дуже стислі…», – розповів міський голова.

Від бетонних бордюрів по вулиці Київській збираються відмовитися. Адже коли на них заїжджають автомобілі – бетон кришиться. Замість них планують поставити гранітні. Крім того, для міських тротуарів робиться спеціальна, під індивідуальне замовлення, плитка. Вона, переконаний Сергій Сухомлин, дасть змогу кататися на скейтбордах молоді, а жінкам – ходити сміливо, не побоюючись зламати підбори.

Нагадаємо, що тендер на реконструкцію тротуару на вулиці Київській виграла львівська фірма. На дорожню розмітку на центральній вулиці міста витратили 80 тис. гривень. 

Leave a Comment