Підрядника, який мав будувати у Житомирі, суд зобов’язав повернути до бюджету понад 630 000 гривень

Підрядника, який мав будувати у Житомирі, суд зобов’язав повернути до бюджету понад 630 000 гривень

Договір визнали недійсним.

Товариство, яке повинно було будувати у Житомирі станції водних видів спорту, суд зобов’язав повернути до місцевого бюджету понад півмільйона гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Комітет з конкурсних торгів Управління капітального будівництва Житомирської міськради під час визначення переможця тендерних пропозицій на закупівлю за бюджетні кошти робіт з будівництва станції водних видів спорту у Житомирі, відхиливши більш вигідну пропозицію, прийняв рішення про укладення договору підряду із іншим товариством.

“Установлено, що товариство, з яким укладено договір про виконання робіт на загальну суму понад 4,2 млн грн, безпідставно завищило суму, включивши у розрахунок вартість робіт та матеріалів, що не передбачалися тендерною документацією, чим порушило вимоги Закону України «Про публічні закупівлі». Крім того, підрядник незважаючи на рішення суду не повертав 630 тис. грн авансового внеску, хоча роботи не виконував”, – йдеться у повідомленні. 

За позовом місцевої прокуратури, господарським судом Житомирської області зазначене рішення тендерного комітету та договір підряду визнані недійсними та зобов’язано товариство повернути 630 тис грн, отриманих як аванс на підставі договору. 

Нагадаємо, через недбалого підрядника житомирські комунальники дороблюватимуть дорогу. Ремонт залитого дощем через недбалість підрядників будинку обійдеться у майже півтора мільйона.

Leave a Comment