Підтримка воїнів: студенти та викладачі агроуніверситету зібрали понад 30 кілограмів пластикових кришечок

Підтримка воїнів: студенти та викладачі агроуніверситету зібрали понад 30 кілограмів пластикових кришечок

ЖНАЕУ долучився до проекту “Шлях додому”.

Житомирський національний агроекологічний університет долучився до проекту «Шлях додому», який створений для допомоги пораненим і травмованим учасникам АТО. Про це повідомила прес-служба навчального закладу.

“Вже 11 червня оприлюднили перші результати  – за менш ніж три місяці студенти й викладачі ЖНАЕУ зібрали понад 30 кг кришечок. Їх кидали в спеціальні контейнери, що були розташовані в навчальних корпусах й гуртожитках. Усе зібране передали директору БО «Лелекера», волонтеру Наталій Тарасовій під час її візиту в Житомирський агроуніверситет”, – йдеться у повідомленні. 

До слова, громадський проект «Шлях додому», спрямований на вирішення екологічної та соціальної проблем, свого часу  підтримали Міністерство екології України, представники бізнесу, заклади освіти, волонтерські організації та усі небайдужі в різних куточках країни. У фонді повідомляють, що  за рік таким чином  вдалося зібрати 20 т вторинного пластику. Далі зібраний пластик передають переробному підприємству, а вже за отриманні кошти надається допомога бійцям АТО. За минулий рік   від продажу пластику  вдалось отримати 84 тис. грн. Проект ґрунтується виключно на волонтерських засадах і самофінансуванні.  

Leave a Comment