Після карантину до Житомира прибудуть білоруські тролейбуси, які місто придбало за кредитні кошти

Після карантину до Житомира прибудуть білоруські тролейбуси, які місто придбало за кредитні кошти

Перша партія очікувалася ще в березні.

Нові тролейбуси виробництва компанії “Белкомунмаш”, які Житомир придбав за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, після карантину приїдуть до Житомира. Про це на своїй сторінці у Facebook, відповідаючи на питання житомирян, повідомив міський голова Сергій Сухомлин. Раніше у міськраді обіцяли, що перша партія тролейбусів прибуде у місто в березні. 

«Будут троллейбусы, не спешите. Заводы в Германии и Италии стоят. У Беллкомунмаша корпуса готовы. Ждут отгрузки с Европы мостов zf и др комплектующих. Ждём снятия карантина», – написав міський голова.

Варто зауважити, що 3 жовтня, комунальне підприємство Житомирського трамвайно-тролейбусного управління та представник ВАТ «Управляюча компанія холдингу «Белкомунмаш» підписали договір щодо закупівлі 49 нових тролейбусів. Сума договору складає 9 млн 323 тис. 806 євро, вартість одного тролейбуса 190 тис. євро. За умовами договору Житомир отримає всі 49 тролейбусів впродовж 2020 року. 

Нагадаємо, за проєкт тролейбусної лінії на Мальованку у Житомирі заплатили понад півмільйона. У житомирській мерії обіцяли нові тролейбуси у березні.

Leave a Comment