Після пожежі у господарстві знадобиться все

Після пожежі у господарстві знадобиться все

Партійці «Сили і честі» відгукнулися на заклик допомогти погорільцям.

Пожежа, яка завдала у квітні 2020-го року небачених збитків жителям кількох сіл Овруцького району, сколихнула небайдужих людей. Мешканці багатьох сіл і міст Житомирщини шукали можливість передати постраждалим від пожежі овручанам потрібні у побуті речі.

Чого потребували погорільці? Якщо чесно – то всього. Представники Житомирської обласної організації політичної партії «Сила і честь» привезли мешканцям Колесниківської сільради речі, яких люди потребують щодня. Це взуття, одяг, мило та предмети особистої гігієни. Для домашнього вжитку постраждалим потрібними стануть привезені ковдри та рушники. Разом із будівлями та житлом у вогні загинуло майже все господарське начиння жителів лісових сіл Личмани та Магдин. І якраз зараз, коли у розпалі сільськогосподарський посівний сезон, постраждалим від пожежі жителям дуже потрібними виявилися привезені партійцями «Сили і честі» лопати, відра, граблі, рукавички та інші речі, які завжди згодяться у домашньому господарстві.

Звісно, люди вдячні кожному, хто у цей складний, кризовий час відгукнувся на чужу біду. Погорільцям доводиться скрутно, бо влада більше уваги звертає на охоплені пожежами ліси і торфяники, які, час від часу, продовжують займатися. Поки постраждалі від пожежі сімї здебільшого зайняті тим, щоб посадити городину. А вже потім візьмуться за відновлення житла. Тим паче, що влада пообіцяла погорільцям Житомирщини допомогти із відновленням, відбудовою, а подекуди – із будівництвом нового житла.

ВІктор ЄРОФЄЄВ.

Leave a Comment