Після пожежі у сільській школі Черняхівського району діти на уроки ходитимуть до сільради

Після пожежі у сільській школі Черняхівського району діти на уроки ходитимуть до сільради

У школі навчались 29 дітей.

Для 27 учнів, які навчались у Салівській ЗОШ I-II ст. Черняхівського району, будівля якої постраждала під час пожежі 9 квітня,  організували навчання у приміщенні сільської ради. А з нового навчального року учнів підвозитимуть до Жадьківського ліцею.  Про це повідомив голова Черняхівської РДА Микола Жилінський, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«Навчальний процес для дітей школи, яка згоріла у селі Сали, не зупиняється. Наразі для учнів ми організували «кабінети» у приміщенні сільської ради. Цей навчальний рік ми завершуємо тут, а з наступного 2019-2020 року ми плануємо підвіз дітей шкільним транспортом до села Жадьків – це типова школа на 320 учнів. Місця там вистачить», – сказав Микола Жилінський.

Загалом у Салівській школі навчались 29 дітей, з яких 5 – доїжджали із сусіднього села. Ця школа – одна із тих, яку у перспективі планували оптимізувати. Адже вона була малокомплектною і знаходилась у дуже старій будівлі, яка була всього лиш пристосована до навчання.

Нагадаємо, що за інформацією управління ДСНС у Житомирській області 9 квітня о 23:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в будівлі ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Сали Черняхівського району, розташованої в 24 км від райцентру. До місця події були негайно спрямовані два відділення рятувальників Черняхівського підрозділу ДСНС. Пожежу локалізували о 00:25 та о 01:17 – ліквідували. Вогнем знищена покрівля будівлі школи площею 200 кв.м. Причини виникнення пожежі наразі встановлюють фахівці.

Leave a Comment