Після візиту Зеленського прокуратура області взялася за тих, хто «кришує» бурштин

Після візиту Зеленського прокуратура області взялася за тих, хто «кришує» бурштин

Перевірять на причетність.

Прокуратура області перевіряє ймовірну причетність посадовців державних та правоохоронних органів області до незаконного видобутку бурштину у Олевському, Овруцькому та Коростенському районах. Про це повідомила пресслужба відомства.

«Під час візиту на Житомирщину 12 серпня і наради з питань незаконного видобутку бурштину Президентом України було озвучено інформацію щодо причетності службових осіб державних та правоохоронних органів Житомирської області до покривання схем незаконного видобутку бурштину на території Олевського, Овруцького та Коростенського районів, а також можливого одержання ними від кримінальних авторитетів неправомірної вигоди за безперешкодне здійснення незаконної діяльності», йдеться у повідомленні.

За озвученою інформацією прокуратурою Житомирської області, відповідно до вимог ст. 214 КПК України, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

«Матеріали кримінального провадження для проведення досудового розслідування передані за підслідністю до територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому», додали у пресслужбі.

Нагадаємо, що Зеленський наказав звільнити всіх керівників райвідділів поліції у «бурштинових» районах. Президент назвав незаконний видобуток бурштину економічною війною з власним народом.

Leave a Comment