По визначним культурно-історичним пам’яткам області проводять екскурсії для людей з вадами зору

По визначним культурно-історичним пам’яткам області проводять екскурсії для людей з вадами зору

Наступні екскурсії заплановані на листопад.

На Житомирщині проводяться дводенні екскурсії для людей з вадами зору. Протягом двох днів учасники екскурсії відвідали садибу зеленого туризму «Стара Гребля» (с. Облітки, Радомишльського р-ну), Малинський лісотехнічний коледж та музей М.М. Миклухо-Маклая (м. Малин), садибу зеленого туризму «Полісся» (с. Рудня-Вороб’ївська, Малинського р-ну), жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері (с. Чоповічі, Малинського р-ну). Фінальним пунктом дводенного туру стала оглядова екскурсія Житомиром. Крім того,  під час екскурсії в садибі «Стара Гребля» було проведено майстер-клас зі скандинавської ходьби. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

Екскурсії проводяться у рамках реалізації проекту «Світ відкриває нас» громадською організацією «Житомирська обласна спілка культури та мистецтва інвалідів».

«Вже вдруге наша громадська організація реалізовує проект, який направлений на культурний розвиток людей з вадами зору. Якщо минулого року ініціатива називалась «Ми відкриваємо світ», то цього року все навпаки – «Світ відкриває нас». Адже хочемо продемонструвати, що людина з вадами зору також може відвідувати музеї та цікаві історичні місця», – відмітила голова ГО «Житомирська обласна спілка культури та мистецтва інвалідів» Валентина Позняк.

 

Leave a Comment