«Подарунок під ялинку»: з 23 грудня Житомирщина не в червоній зоні

«Подарунок під ялинку»: з 23 грудня Житомирщина не в червоній зоні

Перейде до жовтої.

З 23 грудня Житомирська область перейде із червоної «коронавірусної» зони у жовту. Таке рішення прийняли на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Ситуація з поширенням захворюваності на COVID-19 стабілізується. Проте, це не привід ігнорувати протиепідемічні заходи чи сповільнювати темпи вакцинальної кампанії», ‒ заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Житомирській облдержадміністрації доручили забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації та, за необхідності, вжити додаткових заходів, спрямованих на стримування поширення коронавірусної інфекції.

За даними департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, кількість підтверджених випадків захворювання зменшилася в понад 2 рази в порівнянні з попередніми тижнями. Рівень госпіталізацій – менше 60 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування менше 20%.

Нагадаємо, що протягом доби 21 грудня в області зафіксували 126 нових випадків коронавірусу. Протягом 19 грудня таких випадків було 123.

Leave a Comment