Подаруй коханій омріяний шопінг!

Подаруй коханій омріяний шопінг!

bro.zt.ua

Нарешті з’явилася можливість не бігати по магазинах та не шукати подарунок для коханої дівчини, мами або подруги. Ми пропонуємо Вам подарувати сертифікат на покупки у магазині “Felicita”.   

Магазин  “Felicita” – це перш за все італійська якість, доступні ціни та широкий вибір товарів. Тут ви можете знайти шкіряні сумки, гаманці, ремені та різні аксесуари.

Як ми всі добре знаємо, для жінок важливий не лише одяг, а й різноманітні доповнення до нього. Саме за допомогою аксесуарів Ваш образ стане вечірнім або повсякденним, розкішним або стриманим.  У магазині ви можете обрати сумки, гаманці, ремені таких брендів: 

  • Renato balestra;
  • Valentini;
  • Pierre Cardin;
  • Felichita.

Серед різноманіття якісних виробів, кожен може обрати річ індивідуально під свій стиль. Саме тому Discount Shop BRO пропонує подарункові сертифікати на будь-яку сумку та аксесуар. Ви можете не хвилюватись, що подарунок не сподобається вашій другій половинці, тому що обрати його вона може сама. До речі, замовити товар можна також і в інтернет-магазині “Felicita”. 

Якщо, у вашої дівчини скоро день народження, то звертайтесь за сертифікатами у Discount Shop BRO та подаруйте такий омріяний шопінг своїй коханій. 

Сторінка у Facebook: facebook.com/broztua/

Сторінка в Instagram: instagram.com/discountshopbro/