Поліський національний університет просить долучитися до опитування щодо коронавірусу

Поліський національний університет просить долучитися до опитування щодо коронавірусу

Оцінюють рівень соціальної безпеки.

Соціологічна служба Поліського національного університету (раніше ЖНАЕУ) проводить дослідження «Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)». Про це повідомила пресслужба університету. Університет звертається до всіх охочих узяти участь в опитуванні, яке вони оголосили днями.

«Переконливо просимо пройти опитування, а також долучити до його проходження родичів, друзів, знайомих, – цитує пресслужба університету ректора Олега Скидана. – Ваші відповіді допоможуть оцінити ситуацію з поширенням інфекції і введенням карантину з метою розробки адекватних заходів реагування зі сторони відповідних органів державної влади».

За його словами, в онлайн-опитуванні, яке можна пройти за посиланням, необхідно вказати вік, стать, сферу діяльності, тип населеного пункту і місце проживання, інформацію про запаси і дефіцит харчових продуктів, медикаментів, дезинфікуючих й захисних засобів, можливі проблеми з їх придбанням, тощо. З-поміж іншого, є пункти про рівень тривоги щодо поширення коронавірусу, дії у разі виявлення значної кількості інфікованих у вашому регіоні, дотримання правил захисту від коронавірусної інфекції та ставлення до запровадження карантину.

Нагадаємо, що у мерії Коростеня просять уникнути відвідини центру надання адмінпослуг без нагальної потреби. Житомирська обласна рада обмежила доступ до своїх адмінприміщень на час карантину.

Leave a Comment