Поліцейські викрили службовців на привласнені коштів під час будівництва амбулаторії

Обвинувачення відносно трьох службовців – керівника підприємства, інженера з технічного нагляду та колишнього директора одного з департаментів облдержадміністрації, 30 березня направлено до суду. Чоловікам інкримінуються злочинні дії, у результаті яких було завищено вартість будівельних робіт майже на мільйон гривень.

“Слідством встановлено, що у листопаді 2018 року одним із департаментів облдержадміністрації було укладено договір із приватним підприємством на будівництво амбулаторії на 1-2 лікарів з житлом у с. Борщів Радомишльського району”, – йдеться у повідомленні Національної поліції

Для здійснення нагляду за дотриманням спеціального Порядку будівництва департаментом облдержадміністрації у грудні 2018 був укладений відповідний договір з інженером з технічного нагляду.

Під час розслідування встановлено, що у подальшому керівник підприємства, домовившись із вказаною особою,  внесли завідомо неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних робіт у відповідні офіційні документи.

Таким чином у результаті злочинних дій вказаних службових осіб із державного бюджету викрадено близько мільйона гривень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *