Поліцейські затримали 25-річного житомирянина, який причетний майже до півсотні крадіжок

Поліцейські затримали 25-річного житомирянина, який причетний майже до півсотні крадіжок

Раніше він вже відбував покарання у місцях позбавлення волі

Правоохоронці 6 лютого затримали 25-річного житомирянина, який намагався втекти з викраденим з магазина ноутбуком. Нині встановили його причетність до понад 40 крадіжок з торгівельних закладів у місті та ще низки фактів незаконного проникнення у приміщення.  Досудове розслідування триває. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“Протягом певного часу у Житомирі зареєстрована низка крадіжок з магазинів, аптек, кафетеріїв, інших громадських закладів, які пов’язані між собою певними схожими факторами та ознаками, що вказували на причетність до їх скоєння однієї й тієї ж особи. Злодій діяв уночі, причому упродовж години-півтори встигав обійти подекуди 3-4 заклади, що знаходилися поруч. Пошкоджував двері або вікна і дуже швидко орієнтувався у приміщеннях. Вилучені слідова інформація та проаналізовані записи камер відеоспостереження підтвердили наші підозри”, – розповів заступник начальника Житомирського відділу поліції Олександр Прокопчук.

Затриманий близько півроку тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за грабіж та крадіжки. Однак іншого застосування для себе, вочевидь, так і не знайшов.

“Молодик розробив схему легкого заробітку від нічних візитів у торгівельні заклади. Викрадені з одного магазину речі – будь то телевізор, ґаджети, інша техніка – він складував у найближчу сміттєву урну або якусь невибагливу схованку. Після обкрадання таким чином кількох торгових закладів викликав таксі і перевозив здобич в інше місце. Потім позбувався речей, перепродаючи їх через точки збуту”, – додали у поліції.

Досудове розслідування триває за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. За чинним законодавством підозрюваному може загрожувати від 3 до 6 років ув’язнення.

Нагадаємо, в Овручі повара «зловили» на крадіжці харчів зі шкільної їдальні. Затримали 19-річного коростенця, який підпалив три іномарки, щоб приховати сліди своїх крадіжок.

Leave a Comment