Поліція ініціювала обмежити режим роботи двом розважальним закладам

У Житомирі поліцейські повторно ініціюють скасування дозволів на нічний режим роботи двом розважальним закладам, які розташовані по вул. Великій Бердичівській. Аналіз щодобових поліцейських зведень свідчить, що у двох нічних клубах міста кілька разів на тиждень відбуваються інциденти, від яких потерпають відвідувачі. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

«Утравні цього року правоохоронці вже ініціювали перед мерією питання щодо перегляду режиму роботи вказаних закладів. Тоді відбулася робоча зустріч представників міської влади, поліції та нічних клубів. Зваживши на аргументи правоохоронців, власники розважальних закладів взяли зобов’язання встановити додаткові якісні засоби відеоспостереження та подбати про освітлення прилеглої території для убезпечення відвідувачів від протиправних зазіхань. Проте до сьогодні обіцянки залишилися невиконаними», – розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

За статистикою, кількість правопорушень у згаданих закладах та поблизу них збільшується. Зокрема, упродовж літа до поліції надійшло 28 викликів з нічного клуба, в 11 випадках було розпочато кримінальні провадження. Ще 19 разів поліцію викликали до кафе, розташованого поруч, за трьома фактами нині триває досудове розслідування.

«Найчастіше поліцейські отримують повідомлення про хуліганські дії та крадіжки, непоодинокими є конфлікти адміністрації закладів з відвідувачами та навіть застосування охороною фізичної сили. Водночас працівники клубів відмовляються надавати інформацію поліцейським слідчо-оперативних груп про події, свідками яких вони стають», – уточнили у прес-службі.

Зокрема, тільки у суботу, 17 вересня, до поліції надійшло три виклики з нічного клубу. За двома з них відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальні провадження за ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, житомирські поліцейські-вибухотехніки не знайшли у «Глобалі» вибухівку та розпочати пошук аноніма, який повідомив неправдиву інформацію. Поліція затримала трьох колишніх бійців одного із добровольчих батальйонів та вилучили більше 3 тисяч набоїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *