Поліція, кінологи та жителі Перлявки кілька годин шукали зниклого 5-річного велосипедиста

Поліція, кінологи та жителі Перлявки кілька годин шукали зниклого 5-річного велосипедиста

Хлопчика знайшли у сусідньому селі.

Працівники Житомирського відділення поліції, кінологи зі службовим собакою та громада села Перлявки шукали 5-річного хлопчика, який поїхав кататися на велосипеді і зник. Дитину знайшли за десяток кілометрів від дому та повернули батькам. Про це повідомили у відділі комунікації поліції  Житомирської області.

«Близько 16:00 11 вересня до поліції звернулася жителька Перлявки із повідомленням про зникнення її 5-річного сина. За словами жінки, хлопчик три години тому поїхав кататися на велосипеді і досі додому не повернувся. Самостійні пошуки дитини результатів не дали. На розшук зниклого було залучено максимальну кількість працівників Житомирського відділення поліції, кінологи зі службовим собакою та місцева громада. Водночас жителів сусідніх населених пунктів було сповіщено про пошук дитини. Оскільки біля села знаходиться річка та лісовий масив, правоохоронці у першу чергу взялися прочісувати цю місцевість», – йдеться у повідомленні.

Згодом надійшла інформація про те, що схожого за прикметами хлопчика виявили в іншому населеному пункті за приблизно 10 км від Перлявки. Поліцейські, які приїхали за малечею, дізналися, що мандрівник заїхав до тамтешнього магазину і попросив у продавчині морозива. Жінка збагнула, що дитина немісцева, сповістила про це правоохоронців і пригостила хлопця морозивом. Поліцейські передали знайду батькам.

Нагадаємо, у селі Житинці Бердичівського району поліцейські розшукали зниклих хлопчаків, які побоялися йти додому та заночували в полі. Поліцейські розшукали у Житомирі зниклу дитину.

Leave a Comment