Поліція терміново евакуювала людей з Богунського, Корольовського та Житомирського районного судів

Поліція терміново евакуювала людей з Богунського, Корольовського та Житомирського районного судів

Надійшло повідомлення про замінування.

Житомирські поліцейські перевіряють інформацію про замінування приміщення житомирського суду. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області. Повідомлення надійшло телефоном близько 11:10 від чоловіка, який не назвався.

«На лінію «102» 8 вересня надійшло анонімне телефонне повідомлення про замінування приміщення житомирського суду. На даний час поліцейські працюють у місцях розташування будівель судів в обласному центрі. Проведено евакуацію людей з Богунського та Корольовського районних судів міста Житомира та Житомирського районного суду», – йдеться у повідомленні.

На місцях подій працюють слідчо-оперативні групи ГУНП та міського відділу поліції, працівники вибухо-технічної служби, кінологи зі службовими собаками, патрульні та інші підрозділи поліції.

Забезпечується безпека людей та перевіряється інформація щодо можливого замінювання приміщення. Водночас поліцейські встановлюють автора анонімного дзвінка.

Нагадаємо, що нещодавно поліцейські затримали 52-річного жителя Овруцького району за підозрою у причетності до неправдивого повідомлення про замінування автостанції в Овручі. Про це повідомив відділ комнікації ГУНП у Житомирській області.

Leave a Comment