Полтавчан, які задушили 92-річну бабусю на Житомирщині, судитимуть

Полтавчан, які задушили 92-річну бабусю на Житомирщині, судитимуть

Поліція передала до суду обвинувачення.

Поліція передала до суду обвинувачення щодо двох полтавчан, причетних до вбивства пенсіонерки у селі Ставищі Брусилівського району. Чоловіків розшуківці Житомирщини затримали у Конотопі Сумської області наприкінці березня за обгрунтованою підозрою у вбивстві 92-річної бабусі. У ході досудового розслідування слідчі зібрали докази їх вини та нещодавно направили обвинувачення відразу за кількома статтями до суду. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Для розкриття цього жорстокого злочину поліцейські провели масштабний комплекс слідчо-розшукових заходів та встановили особи підозрюваних.

«Вони виявилися раніше неодноразово судимими жителями Полтавщини віком 43-х та 30-ти років. При детальнішому аналізі також з’ясувалося, що обоє мають 15-20 років «тюремного стажу» за різні злочини, у тому числі тяжкі. Останній строк у місцях позбавлення волі обидва відбували разом і звільнилися у січні поточного року з різницею в один день. Вистежили і затримали підозрюваних розшуківці кримінальної поліції ГУНП Житомирщини у м. Конотопі Сумської області уже через кілька днів. У ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачені пізнього вечора 20 березня ввірвались до будинку літньої жительки с. Ставищ. Жінку зв’язали та задушили, а з її оселі забрали наявні кошти – у межах 8 тисяч гривень – та інші цінні речі», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Житомирщині чоловік жорстоко вбив матір чотирьох дітей та повісився. Задушив, щоб помститися. У поліції розповіли подробиці вбивства 20-річної житомирянки.

Leave a Comment