Помер житомирський депутат, головний лікар дитячої міської лікарні Башек

Помер житомирський депутат, головний лікар дитячої міської лікарні Башек

На 71 році життя.

У Житомирі 19 вересня помер Почесний громадянин Житомира, головний лікар дитячої міської лікарні, депутат Житомирської міської ради Володимир Башек. Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Володимир Йосипович був депутатом Корольовської районної ради, депутатом Житомирської міської ради 6-х скликань.

Народився Володимир Йосипович 12 жовтня 1947 року в селі Мала Зубівщина Коростенського району в селянській родині. В 1962 році закінчив 8 класів Малозубівщинської середньої школи, навчався  в Луцькому медичному училищі. Після закінчення училища працював завідуючим ФАП в Коростенському районі. З 1969 по 1975 навчався в Одеському медичному інституті. З 1976 по 1979 рік працював лікарем-педіатром Олевської районної лікарні. З листопада 1979 року по теперішній час (більше 30 років) — головний лікар Житомирської центральної дитячої міської лікарні. В 1986 році з перших днів аварії на Чорнобильській АЕС приймав участь у ліквідації ії наслідків – ліквідатор аварії на ЧАЕС 1 категорії За період роботи на посаді головного лікаря значно покращилась організація охорони здоров’я дитячого населення Житомира.

Володимир Йосипович активно сприяв будівництву та введенню в експлуатацію нового медичного корпусу, в якому сьогодні лікуються діти з інфекційними захворюваннями. Він постійно займався  громадською та благодійною діяльністю. Завдяки його таланту та організаторським здібностям, колектив лікарні постійно співпрацював з міжнародними організаціями та благодійними фондами.

За успіхи та високий професіоналізм в роботі, активну громадську позицію неодноразово нагороджений грамотами  Міністерства охорони здоров’я України, обласної державної адміністрації, обласного та міського управління охорони здоров’я.

За вагомі особисті здобутки у праці, високу професійну майстерність Указом Президента України йому присвоєно в 1997 році почесне звання «Заслужений лікар України». У 2004 році нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом 3-го ступеня». З 2006 року Башек  – «Почесний громадянин м. Житомира». У 2006 року відзначений премією імені О.Ф. Гербачевського», – йдеться у повідомленні.

Прощання з Володимиром Башеком відбудеться 21 вересня з 11:00 – 12:30 в Церкві Різдва Христового (вул. Коцюбинського, 3 м. Житомира). Поховання відбудеться на  міському Корбутівскому кладовищі на Алеї почесних громадян о 13:00.

Leave a Comment