Понад 100 тисяч Бердичівська міська рада цьогоріч витратить на квіти

Понад 100 тисяч Бердичівська міська рада цьогоріч витратить на квіти

Всі квіти купують у однієї підприємниці.

Бердичівська міська рада придбала у місцевої підприємниці Лариси Шелухіної на 70 тис. грн «живі» квіти. Відповідний договір відділ культури виконавчого комітету Бердичівської міської ради та ФОП Шелухіна Л.С уклали 18 вересня. Відповідно до угоди, «живі» квіти підприємниця має поставити до кінця цього року.

Цікаво, що з початку року міська рада у згаданої підприємці вже купувала квіткову продукцію на майже 50 тис. грн. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомила заступниця міського голови Валентина Адаменко.

«У 2017 році квіткової продукції закуплено на 49 тис. 900 грн. у ФОП Шелухіна Л.С. згідно з договором 26.01.2017», – йдеться у повідомленні.

До слова, за інформацією заступниці міського голови, щорічно у місті проводиться до 300 масових заходів. Фінансування усіх загальноміських заходів здійснюється відповідно до чинного законодавства України, враховуючи програмно-цільовий метод, та згідно з рішенням міської ради від 07.12.2016 № 206 «Про затвердження Комплексної цільової програми розвитку культури м. Бердичева на 2017 рік».

Нагадаємо, Коростишівська міська рада купує квіти у свого ж депутата. З початку року у райцентрі на це витратили понад 21 тис. грн «бюджетних» коштів. У Новограді-Волинсьокму міська рада придбала два кошики троянд за 6 тисяч.

 

Leave a Comment