Понад 20 населених пунктів на Житомирщині залишилися без світла через циклон

Через сильний снігопад та пориви вітру на Житомирщині знеструмлено знеструмлено 24 населені пункти. Крім того, у зв’язку з погіршенням погодних умов 13 листопада бійці ДСНС 10 разів залучалися до проведення аварійних робіт по буксируванню автомобілів на автошляхах області.

Проблеми з електропостачанням наразі вирішуються у населених пунктах Бердичівського (3), Житомирського (3), Коростишівського (8), Малинського (1), Новоград-Волинського (7), Попільнянського (1), Ружинського (1) районів. На місці працюють бригади.

Крім того, у зв’язку з погіршенням погодних умов 13 листопада бійці ДСНС 10 разів залучалися до проведення аварійних робіт по буксируванню автомобілів на автошляхах області.

Зокрема, рятувальники витягли зі снігових заметів 4 вантажних та 2 легкових автомобілів на автошляхах Житомирського району. Подібні аварійні роботи також були проведені поблизу с. Кам’янка Житомирського району, с. Старочуднівська Гута Романівського району та у смт Любар. Загалом тут було вилучено із снігових заметів 2 вантажні автомобілі та 1 мікроавтобус.

Наразі для вирішення складної ситуації на дорогах працює 164 одиниці техніки, у черговому режимі перебуває – 11. До робіт задіяно 219 осіб, а у черговому режимі перебуває – 14 (у тому числі на дорогах державного значення працює 83 одиниці техніки та 112 працівників, а у черговому режимі 5 одиниць техніки та 2 працівника).

Також на автошляху М-06 Київ-Чоп з негодою справляється 24 одиниці техніки та 34 особи, а на М-07 Київ-Ковель-Ягодин – 15 одиниць техніки та 19 осіб.

Нагадаємо, що у Житомирській області складні погодні умови 13 листопада зумовить активний циклон. Його дія пошириться також на Київську, Чернігівську, Сумську, Вінницьку, Хмельницьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Чернівецьку області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *