Понад 200 тис. грн для участі у міжнародних змаганнях житомирські триатлети Єлістратова та Мартиненко отримають з бюджету міста

Житомирські триатлети Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко отримають фінансову підтримку з бюджету громади для участі у міжнародних змаганнях. Про це повідомила пресслужба міської ради.

“Сесія міської ради прийняла рішення про виділення з місцевого  бюджету відповідних  коштів: 150 тис. грн – для участі у міжнародних змаганнях  Юлії Єлістратової та  85 тис. грн. – Єгора Мартиненка. Спортсмени – члени Національної збірної команди України з триатлону.

Федерація звернулася до міської ради з клопотанням щодо часткового фінансування заходів, у яких візьмуть участь успішні житомирські спортсмени”, – йдеться у повідомленні.

Довідково:

Юлія Єлістратова – майстер спорту України міжнародного класу, член основної збірної штатної команди України з триатлону, учасниця 3-х Олімпіад: 2008, 2012, 2016 років. Здобула ліцензію на участь в Олімпійських іграх в Токіо. Номер рейтингу в Україні – 1. На світових кубках з триатлону здобула 9 нагород (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові). Останні досягнення на кубках світу датовані 2018 роком.  Володарка кубку Європи 2014-2016, 2018 років. Багаторазова переможниця чемпіонатів України з триатлону, остання перемога 10-11 липня 2021 р. (м.Хмельницький).

Єгор Мартиненко – майстер спорту України міжнародного класу, член основної збірної штатної команди України з триатлону. Номер рейтингу в Україні – 5.    Бронзовий призер чемпіонату світу з акватлону 2015 року. Володар кубку Європи в загальному заліку 2016 року. Багаторазовий призер чемпіонатів України з триатлону, остання нагорода  – III місце, 10-11 липня 2021 р. (м.Хмельницький).

Нагадаємо, житомирянка Юлія Єлістратова здобула перемогу в етапі Кубка Європи з триатлону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *