Понад 3 тисячі дітей області вже оздоровилися в стаціонарних закладах Житомирщини

Понад 3 тисячі дітей області вже оздоровилися в стаціонарних закладах Житомирщини

Сезон оздоровлення та відпочинку триває.

У стаціонарних закладах області вже оздоровилися 3 тис. 120 дітей. Про це повідомив директор департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА Юрій Прокопець, – інформує прес-служба облдержадміністрації. Оздоровленням та відпочинком забезпечують дітей пільгових категорій із різних районів та громад Житомирщини за кошти обласного та місцевих бюджетів.

“Цьогоріч у період оздоровчого сезону в області для дітей працює 11 позаміських дитячих оздоровчих закладів, з яких 2 оздоровчих заклади санаторного типу та 4 табори різних релігійних конфесій.

У пришкільних та мовних таборах вже відпочили 32 тисячі дітей. На початку літа в області працювали 262 пришкільні та 432 мовні табори. Понад 32 тис. дітей були охоплені організованим відпочинком, з яких 17,7 тисяч дітей відвідували пришкільні табори, що працювали 14 днів, а 14 тисяч 355 учнів цього літа вдосконалили свої знання із мов”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що дитячі заклади працюватимуть до кінця серпня, тому батьки ще можуть звернутись до місцевих органів соцзахисту, аби отримати безкоштовну путівку для оздоровлення.

Нагадаємо, що у 2019 році на Житомирщині вперше запрацював за механізмом «гроші ходять за дитиною». Загалом із різних бюджетів області на оздоровлення передбачили вже понад 48 млн грн.

Leave a Comment