Понад 80 родин з Житомирщини отримали компенсацію за нянь

Понад 80 родин з Житомирщини отримали компенсацію за нянь

Ці родини щомісяця отримують відшкодування від держави.

На Житомирщині вже більше 80 родин скористалися фінансовою підтримкою від держави за проєктом «Муніципальна няня». Ці родини щомісяця отримують відшкодування по 1 тис. 626 грн за послуги няні для своєї дитини віком до 3-х років. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. 

“За повідомленням департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, в області 81 родина отримала компенсації за послуги муніципальної няні на загальну суму 509,7 тис. грн. Відповідно до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. №68, розмір компенсації послуги становить 1 тис. 626 грн. – розмір прожиткового мінімуму для дитини до 6 років за станом на 1 січня 2019 року”, – йдеться у повідомленні.

Для того, щоб скористатися соціальною допомогою за проектом «Муніципальна няня» жителям області необхідно звернутися до місцевих органів соціального захисту.  Компенсація за послуги няні не скасовує декретні виплати та відпустку з догляду за дитиною. Також залишаються інші соціальні пільги та виплати, які отримує родина.

Нагадаємо, нардеп-мільйонер Розенблат отримав компенсацію за проїзд, житло та інші витрати від ВРУ. На Житомирщині 34 родини отримали компенсацію за нянь.

 

Leave a Comment