Понад 800 комп’ютерів отримають школи області на початку року

На початку наступного року область отримає комп’ютери з Китайської Народної Республіки. Техніка вже в Україні, розмитнена, а 15 грудня відбудеться відкриття торгів із закупівлі програмного забезпечення для них. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на начальника управління освіти і науки ОДА Вадима Калініна.

Техніку для створення комп’ютерних класів Україна отримала у рамках соціального проекту з Китаєм. Загалом в освітні заклади Житомирщини надійде 834 комп’ютери. У першу чергу обладнання отримають опорні школи та школи, які перемогли у конкурсі GoCamp. Інші комп’ютери розподілятимуться по школам пропорційно до кількості учнів.На інтернатні заклади області чекає модернізація, яка пов’язана із розвитком інклюзивної освіти“, – йдеться у повідомленні.

Довідково. На державному рівні планується створення наглядової ради, через яку Міністерство освіти та науки України буде здійснювати нагляд за функціями та дотриманням державних стандартів в галузі освіти. Питання державного замовлення планується внести на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо, на фасаді житомирської школи може з’явитися меморіальна дошка бійцю АТО Сергію Ковешнікову. Перші 7 шкільних автобусів приїхали до області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *