Понад півмільйона гривень міська рада заплатить фірмі депутата від БПП (ФОТО)

Понад півмільйона гривень міська рада заплатить фірмі депутата від БПП (ФОТО)

Кошти перерахують за встановлення боллардів на Михайлівській.

У Житомирі прямо біля приміщення міської ради почали встановлювати болларди, які обмежать в’їзд транспорту на єдину пішохідну вулицю Михайлівську. Вартість такої конструкції становить 580 тис. грн разом з встановленням та підведенням до необхідних мереж. Про це “Вголос.zt” повідомили у міській раді.

ollardy-2

“Всього буде встановлено чотири різних групи боллардів. Вони будуть гідравлічні та електричні. Ціна кожної з груп різна. Загальна вартість боллардів разом з встановленням та підведенням до них відповідних мереж становить 580 тисяч гривень. Крім того, для обмеження руху біля боллардів будуть встановлені гранітні напівсфери. Самі ж болларди, які будуть автоматично підніматися та опускатися, розміщуватимуться на початку вулиці Михайлівської від вулиці  Київської та Бердичівської, а також на перехресті вулиці Лятошинського та провулку Скорульського”, – пояснили у міській раді.

Яким чином буде регулюватися в’їзд на пішохідну вулицю у міській раді остаточно не вирішили, але обиратимуть між картковою та електронною системами.

А от самим постачанням боллардів та їх встановленням займається житомирська фірма “Стиль-Сервіс” власниками якої є депутат міської ради від БПП “Солідарність” Олександр Черняхович разом з братом Русланом Черняховичем.

chernyahovych-bpp

Відповідна інформація розміщена у єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб підприємців. Кінцевим бенефіціарним власником ПП “Стиль-Сервіс” є саме Олександр Черняхович. Цій житомирській фірмі міська рада перерахує понад півмільйони бюджетних гривень.

minyust

Нагадаємо, що в управлінні комунального господарства Житомирської міської ради підтвердили, що серед підприємств, які здійснюють ремонт доріг у місті, є ПрАТ «ШБУ №19». Власником останнього є дружина заступника міського голови Олександра Фещенка.

Leave a Comment