Понад тисячу поліцейських стежитимуть за безпекою області на Великдень

Понад тисячу поліцейських стежитимуть за безпекою області на Великдень

Працівники поліції працюватимуть у посиленому режимі.

 На Великодні свята правопорядок у Житомирській області забезпечуватимуть понад 1 тис. поліцейських. Це повязано з тим, що у 669 храмах, розташованих у населених пунктах області, у ніч з 7 на 8 квітня заплановані богослужіння. Очікується участь у святкових заходах понад 120 тисяч жителів та гостей області. Поліція у ці дні працюватиме у посиленому варіанті несення служби. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“У Головному управлінні Національної поліції в області працює Ситуаційний центр, який координує діяльність підрозділів щодо забезпечення правопорядку та спокою в регіоні під час прийдешніх свят. Публічну безпеку та правопорядок безпосередньо під час Великодніх богослужінь вартуватимуть понад 750 поліцейських. Ще майже 300 працівників поліції працюватимуть на вулицях населених пунктів у складі піших та автопатрулів. Їх завданнями є організація безпеки учасників дорожнього руху, запобігання крадіжкам та грабежам у громадських місцях, недопущення проявів хуліганств, розпиття спиртного та інших можливих правопорушень”, – йдеться у повідомленні.

До слова, особливу увагц поліцейські спрямовуватимуть на припинення порушень публічного порядку провокативного характеру, на виявлення підозрілих предметів, що можуть становити суспільну загрозу, та недопущення конфліктних ситуацій між представниками різних конфесій або політичних сил.

Нагадаємо, у Житомирі 40 “нових” поліцейських склали присягу. 750 поліцейських, 250 помічників та кінний патруль забезпечували правопорядок на Великдень у минулому році.

 

Leave a Comment