Популярні сорти гороху європейських селекцій

Популярні сорти гороху європейських селекцій

Горох є тією сільськогосподарською культурою, яка користується в Україні небувалим попитом. І це не дивно, адже його люблять вживати як в свіжому вигляді, так і в переробленому. Це спонукає багатьох фермерів почати вирощувати бобову рослину на своїх полях. Прагнучи знайти гідну сировини для посіву, деякі віддають перевагу продуктам ТМ Semelita. Вони мають безліч переваг, про які буде розказано нижче.

Асортимент компанії складається з кращих сортів, представлених на ринку. Вони дають максимальну врожайність, навіть в умовах різкої зміни клімату. Крім того, посівний матеріал підходять для різних зон вирощуючи, демонструючи свою адаптацію за короткий термін. Насіння горохуз каталогу представлені чотирма гібридами:

  • ЕСО (новинка)
  • Зекон
  • Клеопатра
  • Саламанка

Оригінатори цих виробів – виробники з Чехії та Німеччини. Їх розробки характеризуються засухоустійкістю, опором до хвороб і вилягання, високим вмістом білка і багатим потенціалом продуктивності. До посівних кондицій вони доводяться на насіннєвому заводі Semelita, де вони також проходять очистку, калібрування і сортування. Завдяки м’якій технології, насіння надійно захищені від травмування і не бояться ніяких навантажень.

Переваги співпраці з прямим виробником

Користуючись послугами бренду при купівлі насіння гороху, покупці оцінять вигідні умови поставки. Так, наприклад, покупці можуть зробити оптове замовлення, залишивши заявку на сайті або заїхавши до найближчої філії підприємства. Примітно, що клієнти можуть вдатися до допомоги менеджера. Грамотний консультант з задоволенням проконсультує вас по хвилюючим питанням, а також оперативно опрацює отримане замовлення. Доставка проводиться найближчим часом у регіони, незалежно від того, де розмістилося господарство.

На окрему увагу заслуговує цінова політика фірми. Для уточнення вартості і наявності товарів на складі, рекомендується звертатися до фахівця по телефону. Ціни формуються індивідуально, за рахунок чого кожного клієнта буде запропонована унікальна домовленість, яка принесе йому радість.

Ще одним варіантом співпраці з компанією, є укладення угоди про програму спільного вирощування врожаю. Це партнерство – безгрошове, так як всі розрахунки проводяться вирощеною продукцією. Така система має багато позитивних сторін, дізнатися про які можна на сайті або у представника фірми.

Leave a Comment