Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Житомирської ОДА

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження №237/2016-рп «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад голови Житомирської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної державної адміністрації». Про це повідомив сайт Президента України.

«Відповідно до частини другої статті 23 Закону України «Про державну службу»: оголосити конкурс на зайняття вакантних посад голови Житомирської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної державної адміністрації; затвердити Умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад голови Житомирської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної державної адміністрації», – йдеться у документі.

Документи від кандидатів прийматимуть до 18:00 год. 28 вересня 2016 року. Конкурс проведуть о 10:00 год. 4 жовтня 2016 року за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15.

Водночас на конкурсній основі оберуть голову Олевської райдержадміністрації.   Документи прийматимуть до 18:00 год. 27 вересня 2016 року. Конкурс відбудеться о 10:00 год. 3 жовтня за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15.

Нагадаємо, Сергій Машковский написав заяву на звільнення з посади голови облдержадміністрації за власним бажанням. Його обов’язки тимчасово виконуватиме заступник Ігор Гундич. Після звільнення екс-губернатор збирається повернутися у бізнес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *