Порошенко оголосив конкурс на посаду голови Лугинської РДА

Президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на зайняття вакантної посади голови Лугинської районної державної адміністрації. Про це йдеться у розпорядженні Президента України від 1 вересня.

Серед загальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посади: вища освіта; загальний стаж роботи – не менше семи років, досвід роботи на посадах державної служби категорії “А” чи “Б” або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у відповідній сфері – не менше трьох років; вільне володіння державною мовою та знання законодавства.

Документи від кандидатів приймаються  до 18:00 20 вересня. Конкурс проводитиметься о 10:00 26 вересня за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15.

Нагадаємо, що нещодавно у Малині 2 серпня представили нового голову райдержадміністрації – 35-річного Дмитрія Кисельчука. Голова облдержадміністрації Ігор Гундич вже поставив перші завдання новопризначеному голові. Про це повідомила прес-служба ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *