Порошенко вручив нагороди воїнам війни в Афганістані

Порошенко вручив нагороди воїнам війни в Афганістані

Серед них є і жителі Житомирщини.

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистому зібранні в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

На зустріч приїхали представники усіх регіональних організацій воїнів-афганців, в тому числі і Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни”, – йдеться у повідомленні.

27c612ff140ef17bda33d06c721f3cbb_1455541055_extra_large

Також Президент вручив державні нагороди воїнам-афганцям. За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність Глава держави нагородив і жителів Житомирщини:

  • орденом “За заслуги” III ступеня голову Баранівської районної спілки воїнів- інтернаціоналістів Івана Івановича Цимбалюка;
  • орденом “За мужність” III ступеня члена Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану, інваліда війни Володимира Володимировича Безсмертного;
  • Оорденом “За мужність” III ступеня члена Овруцької районної спілки ветеранів афганської війни Якова Яковича Грищука.  

Відповідний Указ  №46/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» Президент України підписав 15 лютого 2016 року.

Нагадаємо, що житель Житомирщини відправляв контрабандою нагороди часів Другої світової війни.

Leave a Comment