Порошенко вручив нагороди воїнам війни в Афганістані

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистому зібранні в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

На зустріч приїхали представники усіх регіональних організацій воїнів-афганців, в тому числі і Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни”, – йдеться у повідомленні.

27c612ff140ef17bda33d06c721f3cbb_1455541055_extra_large

Також Президент вручив державні нагороди воїнам-афганцям. За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність Глава держави нагородив і жителів Житомирщини:

  • орденом “За заслуги” III ступеня голову Баранівської районної спілки воїнів- інтернаціоналістів Івана Івановича Цимбалюка;
  • орденом “За мужність” III ступеня члена Всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану, інваліда війни Володимира Володимировича Безсмертного;
  • Оорденом “За мужність” III ступеня члена Овруцької районної спілки ветеранів афганської війни Якова Яковича Грищука.  

Відповідний Указ  №46/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» Президент України підписав 15 лютого 2016 року.

Нагадаємо, що житель Житомирщини відправляв контрабандою нагороди часів Другої світової війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *