Посадовець районної філії Житомиргазу, вимагаючи хабар, відключив від постачання вулицю районного центру

Посадовець районної філії Житомиргазу, вимагаючи хабар, відключив від постачання вулицю районного центру

Вимагав 12 тисяч гривень.

Правоохоронці викрили головного інженера Новоград-Волинського відділення АТ «Житомиргаз», який вимагав хабар від місцевого мешканця та незаконно відключив від постачання вулицю у місті.  Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

“Оперативники спецслужби встановили, що посадовець, вимагав гроші від місцевого мешканця, який випадково пошкодив трубу газопроводу під час проведення земельних робіт на своїй ділянці. Попри те, що наявність цієї мережі не була відображена у земельній документації на ділянку та жодних попереджувальних знаків газівниками встановлено не було, головний інженер оцінив закриття питання у 12 тисяч гривень до власної кишені. Для залякування зловмисник на декілька днів протиправно відключив від газопостачання всю вулицю і погрожував виставити офіційний рахунок за пошкодження газової мережі щонайменше на 40 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні. 

Правоохоронці затримали посадовця на робочому місці під час отримання всієї суми неправомірної вигоди. 

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії. 

Документування дій зловмисника проводилось спільно зі слідчими СУ ГУНП в Житомирській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

 

Leave a Comment