Позачерговий виконком дав дозвіл на демонтаж ще одного МАФа

На позачерговому засіданні виконавчого комітета міської ради 19 лютого дванадцятьма голосами вирішили дати припис на демонтаж МАФа по вулиці Старий Бульвар, 15.

Chyzh

Ми три тижні, як розпочали прибирання тимчасових споруд, які встановили без паспортів прив’язки. На Старому Бульварі, 15 це “Пиво Чергнігівське”. Ми зробили припис і хотіли його демонтувати, але за джентельменською угодою ми домовилися з власником. Підприємець його підписав і погодився, що за сім днів його сам демонтує. Він приходив до нас і просив, щоб ми надали інше місце. Під час розмов ми знайшли порозуміння і сказали, що знайдемо іншу територію, але він тихенько звернувся до суду”, – зазначила секретарка Житомирської міської ради Наталія Чиж.

DSC_0038

Заступник міського голови Олексій Ясюнецький зазначив, що підприємець хотів, що рада дала письмове підтвердежння, що йому нададуть інше місце.

Ми не можемо складати угоди з людиною, яка незаконно розмістила споруду. Бо це треба юридично закріпити. Тому ми вирішили прийняти рішення про демонтаж цієї споруди”, – сказав Ясюнецький.

DSC_0107

Кореспондентка “Вголос.zt” зараз знаходиться за адресою, де був встановлений МАФ. Позицію власника та про подальшу долю МАФа читайте на нашому сайті згодом.

Нагадаємо, що у Житомирі власник добровільно демонтував свій МАФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *