Позачергову сесію Житомирської міської ради щодо газу продовжили

Позачергова сесія Житомирської міської ради 31 жовтня не спромоглася прийняти звернення депутатів до Порошенка щодо зниження ціни на газ. У роботі пленарного засідання оголосили перерву.

Попри вимогу 25 депутатів Житомирської міської ради скликати позачергову сесію 24 жовтня, на порядку денному якої мало стояти питання щодо зниження ціни на газ для населення, її скликали 31 жовтня. У порядок денний сесії включили зовсім не те звернення, яке було запропноване депутатами.

Так, попри наполягання обранців звернутися саме до президента, у порядок денний включили документ, який мали направити до прем’єр-міністра. Якщо у зверненні 25 депутатів ішлося про вимогу до Порошенка ветувати постанову Кабміну, то у проекті документу, який винесли на сесію, йшлося про збільшення субсидій.

На самій сесії міської ради зі своїми варіантами таких звернень виступили ще дві групи депутатів. Отже, сесія мала розглянути аж три документи. На пропозицію об’єднати 4 різні звернення в одне міська рада не пристала. Тож у роботі сесії оголосили перерву, протягом якої юридичний департамент Житомирської міської ради має підготувати спільне звернення на основі всіх чотирьох. Після цього депутати знову зберуться і затвердять підготовлене звернення.

«Через намагання певних політичних сил заробити собі додаткові виборчі бали деякі депутати та міський голова забули, для чого вони обиралися. Під зверненням до Президента України підписалися 25 депутатів міської ради при потребі у 14. І саме це було підставою для скликання позачергової сесії. Однак керівництво міської ради і пропрезидентська партія, як завжди, вдалися до маніпуляцій. Підмінили одне звернення іншим, чим взагалі поставили під загрозу прийняття рішення на користь громади міста», – сказала один із ініціаторів звернення до Порошенка щодо зниження ціни на газ, голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, що 25 депутатів Житомирської міської ради вимагали від міського голови скликання позачергової сесії через пілняття ціни на газ для населення. На порядок денний позачергової сесії 31 жовтня винесли два питання.

Нагадаємо, що

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *