Пожежа у обійсті багатодітної родини: 8-річна дівчинка підпалила сінник

Пожежа у обійсті багатодітної родини: 8-річна дівчинка підпалила сінник

Бердичівський район.

У селі Житинці Бердичівського району пустощі дітей з вогнем спричинили займання сіна та господарчої споруди. Подія сталася у багатодітній родині, де виховується п’ятеро дітей. Про це повідомили в У ДСНС України у Житомирській області.

“23 березня о 16:07 по лінії «101» надійшло повідомлення про пожежу. По прибуттю рятувальників до місця виклику було встановлено, що горить господарча будівля, на яку полум’я поширилось від сінника. Також існувала загроза перекидання вогню на розташований у трьох метрах житловий будинок.

Вже О 16:35 пожежу вдалося локалізувати та не допустити поширення її на більшу площу. О 18:33 рятувальники повністю загасили покрівлю господарчої будівлі на площі 32 кв.м. та 0,5 т сіна, що знаходилося поруч у сіннику”, – йдеться у повідомленні.

Подія сталася у багатодітній родині, де виховується п’ятеро дітей. При з’ясуванні обставин пожежі рятувальникам стало відомо, що залишені на деякий час без догляду батьків діти разом з друзями гралися на подвір’ї, і 8-річна дівчинка підпалила у сіннику сіно. Налякані пожежею діти розбіглися. Ніхто з них, на щастя, не постраждав. Про подію сільському голові вже сповістила сусідська бабуся.

Нагадаємо, на Житомирщині підпалили школу: повністю згоріла покрівля. Поліція знайшла чоловіків, які обікрали та підпалили поштове відділення на Житомирщині.

Leave a Comment